Zpět do obchodu

Registrace

Příběh našich bedýnek

 

Aktuálně o Českých bedýnkách natočili:

Mladý Podnikatel - Jiří Rostecký - 12.6.2018

s jirkou rosteckym 

 

Kafe s Jolanou - Jolana Voldánová - 17.5.2018

kafe_1

 

Nejčastěji jsou České bedýnky vyrobeny z voňavého smrku či borovice z českých lesů. Dokážeme na přání vyrobit kolekce i z jiných materiálů jako je topol či dub. Originální poctivá bedýnka prochází pečlivým výběrem jak materiálů, hřebíčků, ale i lepidla. Musí být opravdu bytelná. Náplň tvoří trvanlivé lahůdky a mnohdy mají naplněné bedýnky i přes několik kilogramů. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, proto klademe důraz na dobře vysušený materiál, aby i Vaše gravíra laserem pěkně vynikla. České bedýnky jsou velmi pevné a stolařsky začištěné.

Bedýnky se vyrábí na chrudimsku v šikovných rukou pana Josefa a jeho týmu. Dlouho jsem hledala svědomitého a pracovitého člověk jako je on. Víte, tento člověk a jeho tým opravdu reprezentuje práci zlatých českých ručiček, kterou symbolizují České bedýnky. Ač první bedýnky vyráběli hendikepovaní, do budoucna bychom chtěli opět dát práci lidem s hendikepem, ale bohužel po kalamitě v září 2017 došlo k velikému zastavení a jsme opět na začátku. Postupně stavíme nové České bedýnky a vše má svůj čas.

Bedýnky již rozdávaly radost i významným osobnostem po České republice. Hrdě reprezentovaly naši krásnou českou zem v zahraničí např. v Japonsku, Číně, Mexiku, Argentině a Chile.

Příběh loga Českých bedýnek.

V srpnu roku 2014 byly vyrobeny první kolekce Českých bedýnek. Ale jaké bude logo? Od začátku jsem věděla, že v logu bude vyobrazen lipový list. Proč? Protože Lípa srdčitá je náš hrdý národní strom a neoficiální symbol naší Vlasti. Jelikož si vážím a podporuji ruční práci, oslovila jsem svou přítelkyni a výtvarnici Moniku Jarou. Nakreslila logo do oblouku, které označujeme jako „Retro". Hodí se pro všechny kdo milují a vyznávají staročeský styl. Na jaře roku 2017 vzniklo díky studiu mladého a nadaného grafika Vojtěcha Štěpánka nové nadčasové logo a tím i celý redesign včetně barev. Vojta nám tímto pomohl přiblížit se více mladé generaci.

Gravíra

Gravírování laserem Vašeho věnování, nápisu či firemního loga se svědomitě věnuje pan Jiří Machač a jeho tým ze Slatiňan. Naši dlouhodobou spolupráci hodnotíme společně na jedničku. Pečlivost a vnímání každého detailu je jejich vizitkou.

Praktické využití bedýnky

Dnes už několik stovek bedýnek zdobí Vaše domácnosti a i díky osobním věnováním jsou často na čestných místech. Děkujeme, že nám posíláte bohatou fotogalerii využití bedýnek třeba i v kancelářích. Přichází nám od Vás i osobní dopisy s poděkováním.

...a to nás velmi těší.

 

 

Zpět do obchodu