Zpět do obchodu

Registrace

Kdo pečuje o Vaše bedýnky

Pojďte se podívat, kdo stojí za Českými bedýnkami a proč vlastně vznikly...

 

 Jmenuji se Eva Urbanová a jsem maminka dvou malých dětí z Pardubic. Dětství jsem měla možnost strávit i v kouzelných Železných horách a dodnes na to ráda vzpomínám. Stále mne to táhne do přírody, za vůní lesa, jen tak se rozběhnout po rozkvetlé louce, protože u nás je prostě krásně. Vystudovala jsem chemii, protože mne vždy lákala podstata věcí. Životní cesta mne zavedla do farmacie, kde jsem působila 11let. Tato pracovní zkušenost mne hodně ovlivnila a dala veliký základ pro vznik Českých bedýnek. Denně jsem poslouchala nemocné pacienty v čekárnách, byli mezi nimi diabetici, onkologicky nemocní, ale i alergici a další. Často jsem poslouchala příběhy o životních zastaveních, trápení o kvalitě jídla a vzpomínání na kvalitu za časů babiček...Čemu můžeme dneska věřit? Kdo Vám podepíše kvalitu? Krásné reklamní letáky lákají na akce, ale jsou to často dovozové lahůdky, atd. Rozhodně mne ovlivnil i hendikep mého otce, kdy jsem chtěla i tyto lidi do konceptu zahrnout.

Poslední a naprosto zásadní pro vznik Českých bedýnek byl úraz naší dcerky. A já si od základu porovnala životní priority (celý můj příběh si můžete poslechnout zde...) a dne 2. září 2014 jsem šla na živnostenský úřad pro živnostenské oprávnění.

Chyběl mi v nabídce na trhu opravdu prověřený český výrobek, ale jak jej najít a jak to celé vymyslet, to byla napínavá cesta a trvá dodnes....

Miluji detaily a již delší dobu při výběru potravin preferujeme doma vše české. Pečlivě vybíráme poctivé výrobce a studujeme složení lahůdek na etiketách. Těším se vždy na farmářské trhy a ráda si zajedu i do výrobny pro nejčerstvější lahůdku. Prostě miluji vše české, co vzniklo u nás podle tradičních receptur a necestovalo půlku světa v kdovíjakých podmínkách.

Co vybíráte a kupujete Vy pro své nejbližší a vážené obchodní partnery? Proč se nevrátit o pár desítek let zpět? Máme naše české tradiční receptury(např. z první republiky), když si babičky bez barviček a konzervantů také poradily?

...a tak začala první mravenčí práce

Nespočet hodin na Googlu strávené vyhledáváním oceněných výrobců z Čech, Moravy i Slezska. Sledování vítězů soutěží jako jsou např. Živnostník roku, T-Mobile Rozjezdy, Regionální potravina, Česká chuťovka, MLS kraje, ale i významných ocenění jako je např. Český Goodwill. Neustále sleduji aktivní food blogery, ale i Vy moji zákazníci mi pomáháte a dokonce posíláte letité rodinné receptury, čehož si nesmírně vážím.

Po výběru těch nejlepších následovalo cestování. Osobní návštěvy, díky kterým jsem dostala možnost vidět originální receptury, kvalitu plodin, surovin a přísad. Mám tímto jedinečnou možnost nahlédnout přímo pod pokličku. České bedýnky jsou v tomto unikátní. Vždy se těším co objevím za nové skvosty na těchto cestách. Návštěvy trvají dodnes a neustoupím z nich. Chci vidět kde lahůdky vznikají a poznat osobně celou cestu šikovných výrobců k jejich lahůdkám či výrobkům. Tyto cesty mne velmi učí obří pokoře. Věřte, že některé příběhy jsou neuvěřitelně silné. Moc ráda bych Vám jednotlivé výrobce ráda představila pomocí videa, ale vše má svůj čas. Zatím se snažím o chválu výrobců a lahůdek aspoň na fb stránkách České bedýnky. Vím, měl by zde být e-shop, stránky více aktualizované, ale dětství mých dětí a stabilní manželství je pro mne také velmi důležité. Na své čtyřleté podnikavé cestě jsem potkala řadu podnikavých maminek, kterým se balanc rodina a podnikání nepovedl...

Do České bedýnky pro Vás vybírám nejlepší z nejlepších. Vyžaduji vysokou kvalitu, ale rozhodně to není vše. S dodavateli a výrobci si musíme ladit i po jiných stránkách. Mým cílem je naplnit bedýnku pestrými výrobky z různých koutů naší republiky. Vždyť každý kraj má své poklady a i charakteristické plodiny a mne baví je hledat.

České klenoty již mám, ale jak je zabalím? Do obyčejného kartonu? Bylo by to cenově dostupnější, ale pro takovéto skvosty lehce potupné, nemyslíte?

A tak se zrodil nápad na Českou bedýnku.

První bedýnky vznikly v rukou hendikepovaných v chráněné dílně v Pardubicích. Jak se nyní vyrábí se dočtete v záložce příběh bědýnek.

Děkuji, že fandíte spolu s námi všemu českému, sledujete a sdílíte náš příběh Českých bedýnek. Celému našemu týmu záleží na Vaší spokojenosti a proto po celý rok svědomitě s výrobci připravujeme a ochutnáváme kombinace pro Vás. Chceme přinášet výběr toho nejlepšího co naše zem a výrobci mohou nabídnout. Chuť a částečně i elán nám málem vzala kalamita v obchůdku na Dubině v Pardubicích, který spláchla v září 2017 infikovaná voda.

Snažíme se pro Vás všechny jít dál, nově nás najdete v budově v areálu letiště Pardubice. Sledujte nás, brzy představíme naši otevírací dobu. Rozhodně doporučujeme před cestou k nám volat dopředu. Jsme často u výrobců, či pro vypálené voňavé bedýnky s originálními nápisy.

Jsme šťastní, že je Vás čím dál více, kdo do opravdu chcete podpořit českou ekonomiku a poctivé české výrobce. Velmi rádi za Vámi zajedeme do firem a odprezentujeme naši nabídku a osobně po domluvě rozvezeme i hotové kolekce či lahůdky. České bedýnky se vydávají za Vámi, kdo milujete kvalitu a vše z naší krásné české země. Nabízíme závoz trvanlivých českých lahůdek, malé balíčky na eventy, ale i celoroční spolupráci pro různé firemní oslavy a další sváteční příležitosti nejen na Vánoce.

S láskou za celý bedýnkový tým

Vaše Eva 

 

 

 

 

Zpět do obchodu