Právě pro Vás plníme a připravujeme nákupní eshop. Objednávky stále přijímáme na eva@ceskebedynky.cz, tel. 773201072. Děkujeme za pochopení Eva Urbanová
Zpět do obchodu

Registrace

Bedýnky na přání a náš ceník

Milujeme s Vámi rozdávat radost!

Společně s Vámi připravíme na míru chutný a originální dárek, který vykouzlí úsměvy a bude i sloužit řadu let!. Podpoříme poctivé regionální výrobce z České republiky. Pomůžeme podpořit naše plodiny a pracovité lidi z malé země v srdci Evropy. 

Unikátní České bedýnky jsou vhodné pro Vaše blízké, zaměstnance i obchodní partnery a to nejen o Vánocích. Naši nabídku aktualizujeme v průběhu celého roku.

Jako jediní osobně navštěvujeme výrobny našich partnerů, abyste dostali do rukou opravdu limitovanou kolekci českých delikates nejvyšší kvality. Takový dárek nekoupíte nikde jinde. Buďte originální!

Na přání Vám do bedýnek vygravírujeme laserem ve vysoké kvalitě osobní věnování, firemní logo, nebo třeba motto dle Vašich představ.

Aktuální nabídku si můžete stáhnout přímo v PDF zde: Ceník_pro_zákazníky

Naše nabídka je široká, nabízíme tři základní velikosti bedýnek, ale připravíme Vám i balíčky nebo bedýnky na míru. V koláži viz. níže vidíte, jak lze jednotlivé bedýnky naplnit. Ceny hotových dárkových bedýnek se pohybují po naplnění delikatesami od 500Kč - 5000Kč vč. DPH, vše záleží na vybraném složení. Detailní složení českých lahůdek si můžete vytisknout zde: Složení českých lahůdek

Nemusíte za námi jezdit do Pardubic, posíláme do emailu vizualizace a poté posíláme bedýnky do celého světa i díky naší oblíbené Zásilkovně.

Velká bedýnka

Zde jsou detailní rozměry našich základních velikostí Českých bedýnek a podmisek:

  • Malé bedýnky 21*15*10 (šířka*hloubka*výška v cm)
  • Střední bedýnky 30*21*11,5
  • Velké bedýnky 37,5*28*12
  • Nízké a vyšší malé podmisky 21*15*4,5 - 8 (dle Vaší potřeby)
  • Střední podmisky 30*21*8
  • Veliké podmisky 37,5*28*12

 

V kolekcích rádi zdůrazníme Vaše oblíbené i firemní barvy v podobě (stuh, metráže a dekorací). Exkluzivně nabízíme vložení Vašeho osobního či firemního dárku (blahopřání, vizitky, komplimentky, tužky, diáře, atd.)

Velice nám záleží na nejšetrnější přepravě těchto českých klenotů a proto dopravu a balné řešíme individuálně. Rádi je osobně zavážíme přímo k Vám. Bedýnky a podmisky malé a střední velikosti zabalené naplocho posíláme nyní přes společnost Zásilkovna na výdejní místa či na adresu.

 Vážíme důvěry těchto společností, kterým jsme připravovali firemní kolekce na přání.

 

reference

 

Zpět do obchodu