Zpět do obchodu

Registrace

Příběh Evy

Pojďte se podívat, kdo stojí za Českými bedýnkami a proč vlastně vznikly... 

Jmenuji se Eva Urbanová a jsem maminka dvou malých dětí. Od svého narození žiji v Pardubicích. Dětství jsem měla možnost strávit i v kouzelných Železných horách a dodnes na to ráda vzpomínám. Stále mne to táhne do přírody, za vůní lesa, jen tak se rozběhnout po rozkvetlé louce, protože u nás je prostě krásně. Vystudovala jsem chemii, protože mne vždy lákala podstata věcí. Životní cesta mne zavedla do farmacie, kde jsem působila 11let. Na jaře 2014 mne však zastavil vážný úraz dcerky a já si od základu porovnala životní priority (celý můj příběh si můžete poslechnout zde...).

Při výběru potravin preferuji vše české. Pečlivě vybírám poctivé výrobce a studuji složení lahůdek na etiketách. Těším se vždy na farmářské trhy a ráda si zajedu i do výrobny pro nejčerstvější lahůdku. Prostě miluji vše české, co vzniklo u nás podle tradičních receptur a necestovalo půlku světa v kdovíjakých podmínkách. Co vybíráte a kupujete Vy pro své nejbližší a vážené obchodní partnery? Kde máme záruku, že i tzv. „dárkové koše" z obchodních domů nejsou naplněny věcmi z dovozu a naše skvělé plodiny nemají šanci?! Jíme už dost upravovaných a nastavovaných jídel, protože musí přeci vydržet a společnost si to žádá....

Proč se nevrátit o pár desítek let zpět? Máme naše české tradiční receptury(např. z první republiky), když si babičky bez barviček a konzervantů také poradily?

...a tak začala první mravenčí práce

Nespočet hodin na Googlu strávené vyhledáváním oceněných výrobců z Čech, Moravy i Slezska. Sledování vítězů soutěží jako jsou např. Živnostník roku, T-Mobile Rozjezdy, Regionální potravina, Česká chuťovka, MLS kraje, ale i významných ocenění jako je např. Český Goodwill. Neustále sleduji aktivní food blogery, ale i Vy moji zákazníci mi pomáháte a dokonce posíláte letité rodinné receptury, čehož si nesmírně vážím.

Po výběru těch nejlepších následovalo cestování. Osobní návštěvy, díky kterým jsem dostala možnost vidět originální receptury, kvalitu plodin, surovin a přísad. Mám tímto jedinečnou možnost nahlédnout přímo pod pokličku. České bedýnky jsou v tomto unikátní. Vždy se těším co objevím za nové skvosty na těchto cestách. Věřte, že některé příběhy jsou neuvěřitelně silné. V průběhu tohoto roku budu tyto výrobce představovat podrobněji.

Do České bedýnky pro Vás vybírám nejlepší z nejlepších. Vyžaduji vysokou kvalitu, ale rozhodně to není vše. S dodavateli a výrobci si musíme ladit i po jiných stránkách. Mým cílem je naplnit bedýnku pestrými výrobky z různých koutů naší republiky. Vždyť každý kraj má své poklady a mne baví je hledat.

České klenoty již mám, ale jak je zabalím? Do obyčejného kartonu? Bylo by to cenově dostupnější, ale pro takovéto skvosty lehce potupné, nemyslíte?

A tak se zrodil nápad na Českou bedýnku..

fotka_eva

Děkuji, že fandíte spolu s námi všemu českému, sledujete a sdílíte náš příběh Českých bedýnek. Celému našemu týmu záleží na Vaší spokojenosti a proto po celý rok svědomitě s výrobci připravujeme a ochutnáváme kombinace pro Vás. Chceme přinášet výběr toho nejlepšího co naše zem a výrobci mohou nabídnout.

Vaše Eva 

 

  

 

 

Zpět do obchodu