Zpět do obchodu

Registrace

Příběh Evy

Před více jak třemi lety se mé dceři stal vážný úraz, pro mne nastalo veliké zastavení a sestavení priorit. Jsem vystudovaný chemik, kterého vždy lákala podstata věcí a později léčiv a tak mě má životní cesta zavedla do farmacie. Tam jsem s dvouletou přestávkou strávila neuvěřitelných 11let

 

A doma jsem si jednou přemýšlela o tom, co vlastně jíme. Kde máme záruku, že dárkové koše z obchodních domů nejsou naplněny věcmi jen z dovozu a naše skvělé plodiny nemají šanci. Jíme už dost upravovaných a nastavovaných jídel, protože musí přeci vydržet a český zákazník si to žádá. A proč se nevrátit o pár desítek let zpět? Na naše tradiční receptury, když si babičky bez barviček a zkrášlovadel také poradily?

 

IMG_6015

 

Začala jsem si vybírat kvalitní výrobce

 

Začala detektivní práce, což bylo skoro na den před 3lety. Tisíce hodin na Googlu, sledování oceněných výrobců z Čech, Moravy i Slezska, sledování vítězů start-upových soutěží, ale i Chuťovka Roku, Mls kraje, atd. Sleduji aktivní food blogery, ale i Vy moji zákazníci mi pomáháte a dokonce posíláte letité rodinné receptury.

 

Po vytipování prvních výrobcù nastalo cestování a zejména osobní prohlídky výroben, které trvají dodnes. Ráda vždy vyslechnu napínavé příběhy, ale i peripetie s úřady a přejícími lidmi okolo sebe. Každý výrobek a výrobce se do bedýnek nedostane, vyžaduji vysokou kvalitu a vždy má přednost trvanlivá lahůdka, která je například specifická pro svůj kout republiky, bohužel džemy a sirupy nemohou být jen v bedýnkách.

 

A když jsem již měla české delikatesy, přece je nedám do krabice? Ano, bylo by to nejlevnější, ale to případně uděláme rádi i dárkový balíček, ale aby i cestou neutrpěl dárek a mohl být ještě více osobní(vypálené osobní věnování, vzkaz, datum, motto, atd.), potřebovala jsem navrhnout bedýnku.

 

eva

 

A pak přišlo logo se srdcem

 

A na řadu přišlo logo. První logo mi namalovala úspěšná výtvarnice a dáma s velikým D paní Monika Jará, chtěla jsem jej do oblouku a s lipovými lístečky. Proč, protože lípa je náš národní strom, miluji ji od dětství. Je to hrdý strom s bohatou korunou a srdíčkovými lístky, tedy jasná symbolika, dvě srdce dávají radost v podobě bedýnky.

 

Dnes již užívám loga dvě. Prvnímu říkáme "Retro" a nově šikovný grafik Vojtěch Štěpánek navrhl kolekci, která je nadčasová a v novém pojetí. Celá přednice je pro Vás a naše logo dáváme na pravý bok bedýnky jako podpis naší kvality.

 

K dnešnímu dni mi prošla rukama pěkná řádka bedýnek a každou připravuji s velikou péčí a láskou jako na začátku.

Stále vymýšlím nové lahůdky a tajně si sním! Třeba i o výrobně lahůdek, které již zanikly, a nikdo je nehodlá "oprášit".Prostě o takovém ráji, kde bude i voňavá bylinková zahrádka a sad s typickými českými plodinami.

 

Děkuji Všem, kdo mne/nám držíte palce. Mám Vás ráda

 

Vaše Eva Urbanová České bedýnky

Zpět do obchodu