Zpět do obchodu

Registrace

Otázky a odpovědi

1. Lze si sestavit vlastní bedýnku?
Samozřejmě, stačí nám napsat na eva@ceskebedynky.cz, zaslat vybrané lahůdky, my Vám je vložíme do malé, střední či veliké bedýnky a pokud budete chtít i vlastní nápis, zaslat nám Vaši představu a po e-mailu vše vyladíme k Vaší spokojenosti.

2. Jak dlouho trvá vypálení nápisu na přání do bedýnky?

Univerzální a nejžádanější nápisy máme skladem. V případě zakázkové gravíry do počtu 5ks u malé bedýnky je doba dodání od 1týdne do 14dní. U vyššího množství je termín dodání individuální dle náročnosti gravíry a počtu bedýnek.

3. Jsou bedýnky ošetřeny nějakou barvou, či lakem?
Ne, v základu nejsou. Naším cílem je zachovat dřevo v původní kráse a jeho vůni. Pokud si však přejete, aby bedýnka měla např. ořechový nádech a hodila se více do Vašeho interiéru, používáme přírodní včelí vosk. Bedýnky jsou poctivý výrobek, stolařsky začištěné, bez dalších zbytečných úprav.

4. Zasíláte České bedýnky po celé ČR?
Ano, k přepravě používáme Českou poštu, službu Balík do ruky. Nejčastěji České bedýnky osobně zavážíme, pokud je to v našich silách. Zejména proto, aby byly doručeny v plné kráse.

5. Je možné vložit náš osobní dárek do České bedýnky?

Ano, je to možné, vkládáme např.. osobní dopisy, fotografie, firemní dárky, vše je o domluvě.

6. Jezdíte na farmářské trhy, vánoční jarmarky a festivaly?

Bohužel v současné chvíli nám naše kapacita nedovoluje cestovat se stánkem za Vámi do regionů. Vaše nabídky a pozvánky můžete přesto zasílat na eva@ceskebedynky.cz. 

Zpět do obchodu