Zpět do obchodu

Registrace

Otázky a odpovědi

1. Lze si sestavit vlastní bedýnku?
Ano, stačí nám napsat na info@ceskebedynky.cz, zaslat vybrané lahůdky, my Vám je vložíme do malé, střední či veliké bedýnky a pokud budete chtít i vlastní nápis, zaslat nám Vaši představu a po e-mailu vše vyladíme k Vaší spokojenosti.

2. Jak dlouho trvá vypálení nápisu na přání do bedýnky?
Ideálně počítejte týden, před Vánoci se mùže doba prodloužit z důvodu fronty na laseru.

3. Jsou bedýnky ošetřeny nějakou barvou, či lakem?
Ne, nejsou. Jsou poctivý výrobek, stolařsky začištěné, bez dalších úprav. Voní krásně dřevem a je na Vás, jaký případně i barevný kabátek jim přidáte.

4. Kam dodáváte a zasíláte České bedýnky po celé ČR?
V současné chvíli nikam České bedýnky nedodáváme. Máme je v kamenné prodejně v Pardubicích, na adres Erno Košťála 958. Mile rádi Vám bedýnky zašleme po celé ČR službou PPL. Při větších kolekcích osobně do firem bedýnky zavezeme.

5. Mám představu složitějšího nápisu, kolik stojí třeba symbol zvířete a speciální font písma?
Speciální nápisy se řeší indiviuálně. Pokud se jedná o již hotový obrázek a logo tzv. v křivkách, cena by neměla přesáhnout 100Kč. Pokud se bude překreslovat, speciání font kupovat, cena se navyšuje dle pracnosti a časové náročnosti při gravírování laserem.

6. Jsou České bedýnky vratné?
Bedýnky nevykupujeme, ale pokud máte doma či ve firmě naši bedýnku a nevyužijete ji, přineste nám ji, mùžeme ji znova osvěžit aktuálními lahůdkami a můžete ji podarovat dalšímu v rodině, nebo obchodnímu partnerovi. Navíc ušetříte opět za obal a budeme společně šetřit české lesy.

7.Dají se zakoupit bedýnky samostatně, či uděláte mi jiný tvar a velikost na přání?
Samostatně České bedýnky neprodáváme. Odcházejí zabalené a naplněné trvanlivými lahůdkami, dle Vašeho výběru. Konkrétní požadavky na tvar a velikost řešíme indiviuálně a jistě se domluvíme. Stačí napsat na info@ceskebedynky.cz.

8. Hledáme svatební dárek a chceme vložit do hotové bedýnky mezi delikatesky peníze či pokladničku, lze to, pokud ji přivezeme?
Ano, mile rádi Vám sestavíme bedýnku dle Vašich představ. I pro firmy tuto možnost máme a před Vánoci se vkládají diáře, trička, či ručníky pro obchodní partnery.

9. Jezdíte na farmářské trhy, vánoční jarmarky a festivaly?
Ano, mile rádi přijedeme za Vámi do regionů, napište nám. Rádi se s Vámi osobně uvidíme a přivezeme to nejlepší co máme aktuálně skladem.

Zpět do obchodu