Zpět do obchodu

Registrace

O bedýnkách

Každá Česká bedýnka a je originální český výrobek. Dnes jsou v péči u lidí se zlatým srdcem a nejšikovnějších rukou široko daleko. Jedná se o truhláře pana Josefa a Tomáše Marvanovi.

 

Každá bedýnka prochází pečlivým výběrem materiálu, hřebíčků, ale i lepidla. Musí být opravdu bytelná. Náplň tvoří trvanlivé lahùdky a mnohdy mají i přes nekolik kilo, tedy kvalita je u nás na prvním místě. Navíc reprezentují práci zlatých českých ručiček u nás i v zahraničí, tedy kvalita je vždy na prvním místě.

 

7

 

České bedýnky jsou stolařsky začištěné, tedy žádná tříska z nich neleze. Jsou pevné a nachází veliké využití v domácnostech, ale i kancelářích. K dnešnímu dni jich několik stovek cestovalo po Čechách, a reprezentovaly naši krásnou českou zem v zahraničí. Nejdále se podívaly do Japonska, Číny, Mexika, Argentiny a Chile.

 

Obrovskou radost nám děláte, když nám píšete, jak bedýnky využíváte a jak Vám leta krásně slouží. To je pro nás největší odměna, stejně jako osobní dopis s poděkováním od jedné české babičky, že děkuje z milý dárek Evě a Josefovi, to nám rozzáří vždy náš den.

 

Vypálení loga a věnování má na starosti pan Jiří Machač a jeho tým.

Dlouhodobá spolupráce na jedničku, neuvěřitelná pečlivost a vnímání každého detailu mne přesvědčilo hned od počátku a již téměř 3roky spolupráce funguje na jedničku.

Zpět do obchodu