Zpět do obchodu

Registrace

O bedýnkách

Česká bedýnka

Každá Česká bedýnka je originální výrobek. Reprezentují poctivou práci zlatých českých ručiček. Od začátku byly navrženy ve třech velikostech. Jako novinku pro rok 2018 jsme pro Vás připravili i nižší verzi tzv. podmisky. Vyrábíme i řadu limitovaných kolekcí. České bedýnky jsou charakteristické plnou přednicí , do které lze vygravírovat jakýkoliv nápis, věnování, logo firmy, atd., dle Vašeho přání(inspirace textů zde). Náš podpis na boku je vždy součástí.

Bedýnky jsou v péči u lidí se zlatým srdcem a nejšikovnějších rukou široko daleko. Jedná se o truhláře pana Josefa a Tomáše Marvanovi. 

Nejčastěji jsou České bedýnky vyrobeny z voňavého smrku či borovice z českých lesů. Dokážeme na přání vyrobit kolekce i z jiných materiálů jako je topol či dub. Originální poctivá bedýnka prochází pečlivým výběrem jak materiálů, hřebíčků, ale i lepidla. Musí být opravdu bytelná. Náplň tvoří trvanlivé lahůdky a mnohdy mají naplněné bedýnky i přes několik kilogramů. Kvalita je u nás vždy na prvním místě, proto klademe důraz na dobře vysušený materiál, aby i Vaše gravíra laserem pěkně vynikla. České bedýnky jsou pevné a stolařsky začištěné.

Bedýnky rozdávaly radost i významným osobnostem po České republice. Hrdě reprezentovaly naši krásnou českou zem v zahraničí např. v Japonsku, Číně, Mexiku, Argentině a Chile.

Příběh loga Českých bedýnek.

V srpnu roku 2014 byly vyrobeny první kolekce Českých bedýnek. Ale jaké bude logo? Od začátku jsem věděla, že v logu bude vyobrazen lipový list. Proč? Protože Lípa srdčitá je náš hrdý národní strom a neoficiální symbol naší Vlasti. Jelikož si vážím a podporuji ruční práci, oslovila jsem svou přítelkyni a výtvarnici Moniku Jarou. Nakreslila logo do oblouku, které označujeme jako „Retro". Hodí se pro všechny kdo milují a vyznávají staročeský styl. Na jaře roku 2017 vzniklo díky studiu mladého a nadaného grafika Vojtěcha Štěpánka nové nadčasové logo a tím i celý redesign včetně barev. Vojta nám tímto pomohl přiblížit se více mladé generaci.

Gravíra

Gravírování laserem Vašeho věnování, nápisu či firemního loga se svědomitě věnuje pan Jiří Machač a jeho tým ze Slatiňan. Naši dlouhodobou spolupráci hodnotím na jedničku. Pečlivost a vnímání každého detailu je jejich vizitkou.

Praktické využití bedýnky

Dnes už několik stovek bedýnek zdobí Vaše domácnosti a i díky osobním věnováním jsou často na čestných místech. Děkujeme, že nám posíláte bohatou fotogalerii využití bedýnek třeba i v kancelářích. Přichází nám od Vás i osobní dopisy s poděkováním.

...a to nás velmi těší.

 

 

Zpět do obchodu